Tuğba Güngör

Aynalardan korkmuyorum!

Başarı hikayeni bizimle paylaşır mısın?

Ben Tuğba Güngör 19 yaşındayım, üniversite öğrencisiyim. Aslıhan hanıma bir hastası vesilesiyle ulaştım. Beni o kadar güzel bir motive karşıladı ki işte bu karşılama her şeyin başlangıcı oldu.

Haziran ayında çalışmaya başladık yani ben 84.5 kilo iken. Aslıhan hanımdan önce defalarca diyetisyene gittim ama daha önce hiç başarıya ulaşamamıştım. Bence bunun nedeni alışıla gelmiş diyet listeleri ve katı kurallardı. Aslıhan hanımla yola çıktığımız ilk andan itibaren gerek takip etmesi gerek destek olması ve motive etmesiyle ilk ayda 4.5 kilo verdik. Tabi ki ben daha fazlasını istiyordum ve üniversitede istediğim bölüm için zamanım kısıtlıydı. 2. aydaki ölçümümüzde yağdan 5.4 kilo toplamda 6.6 kilo vermiştim.

Beni her zaman bir dost gibi motevi etti ve sıkı takibe devam etti. Aç kalmadım hatta fazla yedim. Tek çeşit yerine 3-4 çeşit yedim bana özel yazılan programı uyguladım 3. ayımızda 3.5 kilo daha verdim ve şu an 4. aydayız. Ben kendimi bildim bileli tartıda 6’lı rakamda bir kilo hiç görmemiştim ve sonunda 68 kiloyum programımızın bitmesine ise daha 3 hafta var ve ben sabırsızlıkla kontrol günümü bekliyorum..

En önemlisi de artık aynalardan KORKMUYORUM.. Kendisine sonsuz teşekkürler…

Bir Yorum Yazın

Translate »